ПОДІЯ ВІДБУЛАСЯ
Онлайн-конференція GO GLOBAL UA

15 історій досягнень, викликів та помилок українських компаній на світових ринках

Вартість участі 3650 UAH
До кінця реєстрації залишилось
Днів
double
Годин
double
Хвилин
double
Секунд

ПРО ПОДІЮ

Вихід на зовнішні ринки більше не є амбіцією тільки найбільш мотивованих українських компаній, тепер це – один із способів виживання бізнесу під час війни та в післявоєнні роки.


GO GLOBAL UA – спеціалізована кейсова онлайн-конференція під егідою Українського маркетинг-форума, яка дозволить дізнатись про досвід, типові помилки українських підприємців, великі та маленькі виклики, повʼязані з роботою на ринках інших країн. Ви дізнаєтесь, як український бізнес адаптується на ринках Польщі, Румунії, США, Мексики, Великобританії, Чехії, Словенії, країн MENA тощо.


Генеральний спонсор події – компанія Accord Group.
Партнер події – Києво-Могилянська бізнес-школа (kmbs). В березні kmbs розпочинає середньострокову навчальну програму, присвячену стратегіям роботи на зовнішніх ринках.

ПРО ЩО БУДУТЬ РОЗПОВІДАТИ НАШІ СПІКЕРИ

Ми запросили українських підприємців та маркетологів, які розвивають компанії та бренди на зовнішніх ринках, поділитись власним досвідом в форматі “Хотілось би, щоб мені хтось розповів це раніше”.


Ви почуєте наступні кейси:

  • як швидко та дешево проаналізувати потенціал ринків та дослідити потреби споживачів;

  • як оцінити життєздатність власної бізнес-моделі за кордоном і розрахувати економіку виходу;

  • як швидко тестувати власні гіпотези стосовно нових ринків;

  • як зацікавити потрібних партнерів та створити ефективну стратегію продажів;

  • як знайти позиціювання та найкращі способи просування власних брендів в різних країнах;

  • як створити міжнародну команду, яка буде ефективною на світових ринках;

  • як підлаштуватись до різних способів ведення бізнесу та культурних розбіжностей.

А також чи можуть бути українські професіонали конкурентоспроможними на зовнішніх ринках.

Наші спікери

Дмитро Корнілов
CEO та співзасновник студії зі створення Instagram/TikTok/Snapchat-фільтрів для бізнесу FFFACE.ME
Тема виступу: «Стати міжнародним бізнесом та увійти в топ-10 в індустрії за 180 днів – досвід FFFACE.ME». Футурист, експерт із розроблення інноваційних цифрових продуктів, досвід роботи у маркетингу — 12 років. Займається доповненою реальністю останні 5 років. Дмитро розібрався на практиці, як із нових технологій отримувати користь для бізнесу.
Ігор Блистів
маркетинг-директор та директор з інновацій компанії «Кормотех»
Має досвід роботи в маркетингу понад 17 років. Сфери компетенції: стратегічний маркетинг; створення та побудова брендів, управління портфелем брендів; просування брендів на українському й експортних ринках. Член академічної ради магістерської програми UCU Business School, викладач курсу «Маркетинг» в UCU Business School. Випускник KEMBA LvBS.
Юлія Князик
маркетинг-директор франчайзингової мережі пекарен Lviv Croissants
Тема виступу: «Як вийти на іноземний ринок з українським брендом і завоювати прихильність місцевих споживачів. Досвід Lviv Croissants». Розвиває мережу з 2019 року в Україні та за її межами. Сьогодні Lviv Croissants є найбільшою українською мережею в своєму сегменті, яка успішно пережила період ковіду і продовжує активний розвиток. В 2022 році відкрили 11 нових пекарень в Україні та вийшли на ринок Польщі. Увагу світових медіа отримали завдяки візиту Анджеліни Джолі в один із закладів Львова.
Оксана Донець
співзасновниця компаній Gorgany і Turbat
Тема виступу: «Що би я хотіла дізнатись раніше про експорт». В 2005 році разом з чоловіком Андрієм заснувала магазин туристичного одягу та спорядження Gorgany, а 2014 році – бренд українських мандрівників Turbat. В 2021 році Turbat розпочав робити перші кроки на експортних ринках Польщі та Румунії. В 2022 році під час міжнародної виставки ISPO отримали важливу нагороду галузі за інноваційний пуховий спальник і продовжили розвиток на зовнішніх ринках.
Вадим Мельник
засновник та генеральний директор компанії Dronehub
Тема виступу: «Як я масштабував свій європейський бізнес в США». Вадим Мельник – український підприємець, учасник престижних рейтингів Forbes Польща в категорії «25 до 25» і «30 до 30», «Founder of the Year». Засновник та генеральний директор компанії Dronehub – провідного польського виробника автономних безпілотних технологій, який входить до найбільш швидкозростаючих технологічних компаній в Центральній і Східній Європі.
Інна Ярова
співвласниця мережі кав‘ярень dobro&dobro cafe
Тема виступу: «Як з найменшої кав‘ярні в Польщі побудувати три мережі та франшизу в Європі». Співвласниця мережі кав‘ярень та франшизи dobro&dobro cafe в Польщі та Чехії, мережі sushi:sushi cafe, закладів prosecco oyster bar в Польщі. Сьогодні в мережу входять 25 закладів у 8 містах, 5 – в процесі відкриття, є власний кейтеринг та бухгалтерська фірма.
Ярослав Пригара
CEO та співзасновник Remo.club, співзасновник БФ “Діти героїв”, ex-CEO компаній Sherp, Mercedes-Benz-Ukraine
Тема виступу: «Як ми створювали міжнародну команду та виводили продукт на ринок Мексики та США». В 27 років став СЕО Mercedes-Benz Ukraine. Пізніше відповідав за кластер Mercedes-Benz з 7 країн та паралельно очолював Maserati Ukraine, Ducati Ukraine та Jeep Ukraine. Після 10 років пішов з компанії та очолив Sherp, компанію-виробника унікальних всюдиходів. Пішов з компанії, щоб створити стартап Remo та дати можливість віддаленим працівникам легко та доступно користуватись професійними робочими місцями, інтегрованими в існуючу інфраструктуру. На початку 2022 року компанія закрила свій перший інвестраунд, в кінці 2022 року – другий, сумарно залучено більше $2 млн інвестицій. Команда Remo об'єднала представників HBS, WeWork, Mindspace з 6 країн. Перша локація Remo мала бути відкрита в Києві в кінці лютого 2022 року, але цього не сталось через початок війни. Компанія змогла перегрупуватися і відкрила наступну локацію в Мексиці. І після її успішного запуску виходить на ринок США.
Кирило Лазарєв
засновник та CEO Lazarev.Agency
Тема виступу «Від маленької локальної компанії до ТОП-40 кращих дизайн-агенцій світу. Що Lazarev.Agency дізналась про великих міжнародних клієнтів». Кирило заснував власну компанію в 2015 році, має понад 8 років досвіду в UI/UX дизайні та ІТ-бізнесі. Починав кар'єру UI/UX дизайнером і з одного MacBook, зараз в Lazarev.Agency працює 60+ людей. Агенція входить в ТОП-40 кращих дизайн-агенцій світу. Lazarev.Agency має понад 90 нагород у сфері дизайну, серед яких The Webby Award, Red Dot, The Drum Award. Більш того, це єдина компанія з України, яка отримала The Webby Award у 2022 році разом з Netflix, Google та Spotify. Кирило Лазарєв входить в журі The FWA, The Webby award, The Shorty award.
Павло Даніман
маркетинг-директор “Нової пошти“
Тема виступу: «Як “Нова пошта“ вийшла на польський ринок». Прийшов у “Нову пошту” наприкінці березня 2022 року. Відповідає в компанії за продуктовий маркетинг, розвиток цифрових точок контакту з клієнтами, дослідження ринку, тарифи тощо. До роботи в “Новій пошті“ Павло Даніман понад 15 років працював на різних управлінських позиціях у мобільного оператора “Київстар”, у тому числі як директор з маркетингу. Відповідав за бренд "Київстар", розвиток нових продуктів і управління портфелем існуючих, розвивав різні комерційні напрямки бізнесу.
Наталія Яроменко
засновниця та CEO Beauty Tech Corp., власниця брендів LAMEL MAKEUP & LN Pro
Тема виступу: «Чому ніхто не сказав мені про це раніше: прощання з меншовартістю. Досвід косметичного бренду LAMEL з виходу на ринки Європи, MENA та США». Українська підприємниця, засновниця та CEO американської компанії Beauty Tech Corp., власниця косметичних брендів LAMEL MAKEUP & LN Pro, член борда CEO Club Ukraine, амбасадор стоїцизму. Дванадцять років тому Наталія створила б’юті бренд LAMEL, який стрімко став популярним та увійшов на полиці найбільшої мережі EVA. Сьогодні косметика LAMEL представлена у близько 20 країнах: ідею мейкапу як способу відчути впевненість у собі для самореалізації та здійснення мрій розділили люди по всьому світу. У 2022 році бренду вдалося не тільки вистояти та закріпити свої позиції в Україні (LAMEL став «Проривом року» в міжнародної бізнес-премії «Бренд року»), але й масштабуватися. У Польщі та Америці вже працюють власні склади, а команда сфокусована на розширенні присутності брендів в країнах Близького Сходу, Європи та в США. «Мені потрібен журавель, бо я просто не розумію, що робити з синицею» — каже Наталя.
Андрій Мітченко
CEO компанії з виробництва та продажу фільтрів для води Ecosoft
Василь Росада
керівник бізнес-розвитку сервісу пошуку нерухомості Korter
Тема виступу: «Від 0 до 1 на іноземних ринках. Що обов’язково робити і чого не варто в сфері prop-tech». Василь Росада – керівник бізнес-розвитку сервісу пошуку нерухомості Korter (бренд ЛУН в в Грузії, Казахстані і Азербайджані). Будує команди, вивчає ринки,тестує і запускає різні бізнес-моделі, ділиться досвідом і переносить його на інші ринки. Korter – це сайт і мобільний додаток в prop-tech-сфері. Основний фокус – зручний підбір житла за допомогою технологій, який поєднує покупців, продавців і посередників в сфері нерухомості.
Лора Поліщук
керівниця офісу розвитку Nazovni
Тема виступу: «Досвід платформи Nazovni за рік роботи. Українські експортери, погляд ззовні». Більше 15 років очолює команди і реалізує трансформаційні проекти в лідируючих українських компаніях, в тому числі в ГК “Фокстрот”, “АрселорМиттал Кривий Ріг”, “Спортмайстер”, “Метінвест”. Має 20 років досвіду на управлінських позиціях в корпоративному секторі, крім того займалась стратегічним консалтингом і розвитком лідерства в компаніях клієнтів. У 2022 році доєдналась до проєкту Міністерства закордонних справ України Nazovni – цифрової платформи дипломатичного сприяння українським експортерам на зовнішніх ринках. В Nazovni керує ІТ-розробкою, комунікаційним напрямком, вдосконаленням процесів і розвитком команд, залучених в реалізацію проекту. Продовжує практику лідерського консалтингу і коучингу.
Ярослав Романчук
адвокат, керуючий партнер юридичної групи EUCON
Тема виступу: «Найбільший виклик для адвоката: як переконати українського інвестора не брати з собою правила ведення бізнесу в Україні при виході на зарубіжні ринки та ринок Польщі зокрема?». Адвокат, керуючий партнер юридичної групи EUCON (офіси у Києві та Варшаві), президент Асоціації українського бізнесу в Польщі. Ярослав Романчук консультує клієнтів щодо найскладніших питань у сфері корпоративного, податкового, митного права, трансфертного ціноутворення, комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності, податкового планування з використанням нематеріальних активів, реструктуризації бізнесу, а також щодо захисту активів. Ярослав представляє інтереси як національних, так і міжнародних корпорацій у найбільш складних податкових та митних спорах. Рекомендований авторитетними юридичними директоріями Chambers & Partners, Legal 500, Best Lawyers, Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients як провідний вітчизняний експерт в галузі податкового права. Ярослав Романчук є переможцем в номінаціях «Кращий юрист з податкового консультування» «Юридичної премії» 2019 року, «Кращий юрист з податкових спорів» за результатами «Юридичної премії – 2017» та «Кращий юрист з оподаткування».
Анна Пригода
СМО Octava Group of Companies
Тема виступу: «Як 3Р – price, people, processes – допомагають конкурувати в Європі». Чи можуть українські інженери дати фору європейським колегам? Про це під час онлайн-конференції Go Global UA розповість Анна Пригода, СМО Octava Group of Companies. Анна представить досвід IT-компанії Accord Group, яка нещодавно відкрила представництво в Чехії, щоб допомогти своїм замовниками відкривати європейські ринки. Компанія працює за принципом «One-click IT-scaling» і розгортає ІТ-інфраструктуру на новому місці за принципами та на умовах, до яких клієнти звикли в Україні. Зараз Accord Group допомагає низці українських рітейлерів масштабувати бізнес в країнах Східної та Західної Європи, а загалом з 2012 року компанія реалізувала 500+ проєктів для відомих міжнародних банків, компаній сфери роздрібної торгівлі, державних організацій та промислових підприємств.
Дмитро Швець
директор та власник компанії Start Global
Тема виступу: "Байки експортного консультанта "От був у мене випадок"... або Основні помилки при виході за кордон". Дмитро є експертом з розробки стратегій виходу на міжнародні ринки, автором подкасту для експортерів Start Global Insights та засновником платформи з розвитку усвідомленого підприємництва n.cubator. З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну доєднався до волонтерської платформи Do Business With Ukrainians, що допомагає малому та середньому бізнесу України виходити за кордон. Дмитро має більше 20 років досвіду міжнародного бізнесу та 8 років викладання стратегій виходу на глобальні ринки, в тому числі в якості запрошеного викладача в Києво-Могилянській бізнес-школі (kmbs) та Львівській бізнес-школі.
Олег Кристюк
візіонер, власник ТМ ColorWay, член наглядової ради Українсько-Словацької бізнес-агенції
Має досвід підприємницької діяльності з 1992 року. Виводив багато брендів на ринок України і Європи. Останні 16 років займається розвитком власної ТМ ColorWay, 11 років назад розпочав експансію на зовнішні ринки, і зараз торгова марка представлена в більш ніж 40 країнах світу. Має досвід відкриття та запуску бізнесу в Європі. Девіз: “Сьогодні починається сьогодні”. Учасник дискусії «Як працювати зі створенням цінності для клієнтів та партнерів при виході на експорт?»
Валентин Гриценко
маркетинг-директор компанії Ajax Systems
Валентин — перший не технічний фахівець у компанії Ajax System. Розвиває глобальний маркетинг уже 8 років. Ajax сьогодні — це міжнародний бренд системи безпеки, який успішно продається вже в 130 країнах, захищаючи понад 1,5 мільйона користувачів по всьому світу. Валентин має загальний досвід роботи у маркетингу більше 16 років, працював на боці агенцій, медіа та клієнта. Учасник дискусії «Як працювати зі створенням цінності для клієнтів та партнерів при виході на експорт?»
Євгенія Близнюк
CEO та засновниця дослідницької компанії Gradus Research
Тема виступу: “Made in Ukraine: перевага чи білий шум для європейського споживача?”. Євгенія — соціолог, аналітик та медіаексперт. Більше 15 років роботи в провідних телевізійних групах України в якості маркетинг-директора (Новий Канал, 1+1, StarLight Media). Керівник департаменту аналітичного супроводу Адміністрації Президента України (2014 – 2017 років). У 2019 році заснувала дослідницьку компанію Gradus Research – унікальну для українського ринку систему проведення соціологічних та маркетингових опитувань у мобільному додатку. У 2022 році Gradus вийшов на зовнішні ринки.
Програма події

10:00
Вступне слово від організаторів. Ірина Бондаренко, продюсерка конференції, керівна директорка IdeasFirst

Кейси з різних ринків для початку
10:10
«Як не перетворити зовнішню експансію на рулетку. Що я зрозумів про експорт фільтрів води за 12 років»
Андрій Мітченко
, співзасновник та гендиректор компанії Ecosoft
10:35
«Стати міжнародним бізнесом та увійти в топ-10 в індустрії за 180 днів – досвід FFFACE.ME»
Дмитро Корнілов
, CEO та співзасновник студії зі створення Instagram/TikTok/Snapchat-фільтрів для бізнесу FFFACE.ME
11:00
«Що би я хотіла дізнатись раніше про експорт»
Оксана Донець
, співзасновниця компаній Gorgany і Turbat
11:25
«Від 0 до 1 на іноземних ринках. Що обов’язково робити і чого не варто в сфері prop-tech»
Василь Росада
, керівник бізнес-розвитку сервісу пошуку нерухомості Korter

12:00
Перерва на каву

12:10

Партнерська презентація «Як 3Р – price, people, processes – допомагають конкурувати в Європі»
Анна Пригода
, СМО Octava Group of Companies

Говорять консультанти та дипломати
12:25
«Made in Ukraine: перевага чи білий шум для європейського споживача?»
Євгенія Близнюк
, соціологиня, засновниця та директорка дослідницької компанії Gradus Research
12:40
«Байки експортного консультанта "От був у мене випадок"... або Основні помилки при виході за кордон»
Дмитро Швець
, директор та власник компанії Start Global, викладач kmbs
13:05

«Досвід платформи Nazovni за рік роботи. Українські експортери, погляд ззовні»

  • Лора Поліщук, керівниця офісу розвитку Nazovni
  • Артем Тахтаров, другий секретар з економічних питань Посольства України в Латвії
  • Дмитро Ходоровський, перший секретар Посольства України в Катарі
13:50
Дискусія «Як працювати зі створенням цінності для клієнтів та партнерів при виході на експорт?»
Модератор – Ігор Блистів
, маркетинг-директор та директор з інновацій виробника кормів для тварин “Кормотех”
  • Учасники:
    Валентин Гриценко, маркетинг-директор компанії Ajax Systems
  • Андрій Мітченко, співзасновник та гендиректор компанії Ecosoft
  • Олег Кристюк, власник ТМ ColorWay, член наглядової ради Українсько-Словацької бізнес-агенції

14:35

Перерва на ланч

Українці в Польщі
15:05
«Найбільший виклик для адвоката: як переконати українського інвестора не брати з собою правила ведення бізнесу в Україні при виході на зарубіжні ринки та ринок Польщі, зокрема?»
Ярослав Романчук
, адвокат, керуючий партнер юридичної групи EUCON
15:30
«Як “Нова пошта“ вийшла на польський ринок»
 Павло Даніман
, маркетинг-директор “Нової пошти”
15:55
«Як з найменшої кав‘ярні в Польщі побудувати три мережі та франшизу в Європі»
Інна Ярова
, співвласниця мережі кав‘ярень dobro&dobro cafe
16:20
«Як вийти на іноземний ринок з українським брендом і завоювати прихильність місцевих споживачів. Досвід Lviv Croissants»
Юлія Князик
, маркетинг-директор франчайзингової мережі пекарен Lviv Croissants

17:00 
Перерва на каву

Чи важко завоювати Америку?
17:10
«Як ми створювали міжнародну команду та виводили продукт на ринок Мексики та США»
Ярослав Пригара
, CEO та співзасновник Remo.club        
17:55
«Як я масштабував свій європейський бізнес в США»
Вадим Мельник
, підприємець-інноватор, засновник та генеральний директор компанії Dronehub
18:20
«Чому ніхто не сказав мені про це раніше: прощання з меншовартістю. Досвід косметичного бренду LAMEL з виходу на ринки Європи, MENA та США»
Наталя Яроменко
, засновниця та CEO Beauty Tech Corp., власниця брендів LAMEL MAKEUP & LN Pro
18:45
«Як зростати під час війни та знаходити нових клієнтів в США»
Кирило Лазарєв
, засновник та СEO дизайн-агенції Lazarev.Agency
19:10
Заключні слова від організаторів


*Програма може уточнюватись

Днів
double
Годин
double
Хвилин
double
Секунд
КОМУ БУДЕ ЦІКАВА УЧАСТЬ У ПОДІЇ

Активним командам розвитку українських компаній, які шукають нові можливості для розвитку бізнесу, роблять перші кроки з виходу на зовнішні ринки, або вже деякий час працюють за межами України і хочуть систематизувати власний досвід, отримати поради експертів з міжнародних досліджень, просування та управління командами.

ФОРМАТ ПОДІЇ

Подія проходить 1 березня 2023 року, початок – о 10:00 за Києвом


Формат – трансляція на закритій онлайн-платформі з можливістю задати питання через чат учасників та спікерів. Ми також робимо відеозапис всіх виступів, щоб ви змогли повернутись до потрібних вам презентацій.

Вартість квитків
“Регулярна ціна” з 18 лютого по 1 березня 2023 року –
3650 грн.*

Спеціальна пропозиція для команд від 3 людей – 2700 грн. за один квиток протягом всієї реєстрації.

*Ціни вказано без ПДВ.

В вартість квитка входить: доступ до онлайн-трансляції, pdf-презентації спікерів, чат для спілкування та питань спікерам, електронний сертифікат учасника, а також доступ до відеозапису всіх виступів (до 1 червня 2023 року). 


Увага!

При неможливості проведення онлайн-події в зазначений час через форс-мажорні обставини, повʼязані з війною в Україні (блекаут тощо), вона буде перенесена на найближчий можливий час. Про нові дати учасників буде попереджено окремо.

Організатор має право змінювати спікерів події за потреби.

Днів
double
Годин
double
Хвилин
double
Секунд
КОНТАКТИ

Керівниця відділу по роботі з клієнтами

Ольга Кузяєва

+38 (091) 356-90-95

[email protected]

Менеджерка по роботі з клієнтами

ІННА ГОРБАТЮК

+38 (091) 325-33-32

[email protected]

Менеджерка по роботі з клієнтами

МАРГАРИТА ОЛІЙНИЧЕНКО

+38 (067) 197-75-49

[email protected]

Менеджерка по роботі з клієнтами

Мирослава Сілкіна

+38 (091) 356-00-41

[email protected]

Менеджерка по роботі з клієнтами

Ольга Карпущенкова

+38 (091) 356-00-40

[email protected]

Спонсорство та реклама на події

Тетяна Алєксандрова

+38 (097) 378-52-83

[email protected]

img