1 БЕРЕЗНЯ 2023
Онлайн-конференція GO GLOBAL UA

15 історій досягнень, викликів та помилок українських компаній на світових ринках

Вартість участі 3300 UAH
До кінця реєстрації залишилось
Днів
double
Годин
double
Хвилин
double
Секунд

ПРО ПОДІЮ

Вихід на зовнішні ринки більше не є амбіцією тільки найбільш мотивованих українських компаній, тепер це – один із способів виживання бізнесу під час війни та в післявоєнні роки.


GO GLOBAL UA – спеціалізована кейсова онлайн-конференція під егідою Українського маркетинг-форума, яка дозволить дізнатись про досвід, типові помилки українських підприємців, великі та маленькі виклики, повʼязані з роботою на ринках інших країн. Ви дізнаєтесь, як український бізнес адаптується на ринках Польщі, Румунії, США, Мексики, Великобританії, Чехії, Словенії, країн MENA тощо.


Генеральний спонсор події – компанія Accord Group.
Партнер події – Києво-Могилянська бізнес-школа (kmbs). В березні kmbs розпочинає середньострокову навчальну програму, присвячену стратегіям роботи на зовнішніх ринках.

ПРО ЩО БУДУТЬ РОЗПОВІДАТИ НАШІ СПІКЕРИ

Ми запросили українських підприємців та маркетологів, які розвивають компанії та бренди на зовнішніх ринках, поділитись власним досвідом в форматі “Хотілось би, щоб мені хтось розповів це раніше”.


Ви почуєте наступні кейси:

  • як швидко та дешево проаналізувати потенціал ринків та дослідити потреби споживачів;

  • як оцінити життєздатність власної бізнес-моделі за кордоном і розрахувати економіку виходу;

  • як швидко тестувати власні гіпотези стосовно нових ринків;

  • як зацікавити потрібних партнерів та створити ефективну стратегію продажів;

  • як знайти позиціювання та найкращі способи просування власних брендів в різних країнах;

  • як створити міжнародну команду, яка буде ефективною на світових ринках;

  • як підлаштуватись до різних способів ведення бізнесу та культурних розбіжностей.

А також чи можуть бути українські професіонали конкурентоспроможними на зовнішніх ринках.

Наші спікери

Дмитро Борисов
засновник «Gastrofamily – сімʼї ресторанів Дмитра Борисова»
Тема виступу: «GastroFamily Goes Global. Від ресторатора до Foodtech-стартапера». У 2022 році під час війни Дмитро Борисов розпочав активно продавати власну франшизу за кордоном. Станом на сьогодні Сім'я ресторанів Дмитра Борисова нараховує понад 80 закладів в Україні та за її межами (в Польщі, Німеччині тощо). «Якби мені хтось розповів раніше…, що франчайзинг в умовах війни – це в першу чергу не про бізнес, а про психотерапію та допомогу в виборі власної справи як способу виживання в нових умовах», – Дмитро Борисов.
Дмитро Корнілов
CEO та співзасновник студії зі створення Instagram/TikTok/Snapchat-фільтрів для бізнесу FFFACE.ME
Тема виступу: «Стати міжнародним бізнесом та увійти в топ-10 в індустрії за 180 днів – досвід FFFACE.ME». Футурист, експерт із розроблення інноваційних цифрових продуктів, досвід роботи у маркетингу — 12 років. Займається доповненою реальністю останні 5 років. Дмитро розібрався на практиці, як із нових технологій отримувати користь для бізнесу.
Ігор Блистів
маркетинг-директор та директор з інновацій компанії «Кормотех»
Має досвід роботи в маркетингу понад 17 років. Сфери компетенції: стратегічний маркетинг; створення та побудова брендів, управління портфелем брендів; просування брендів на українському й експортних ринках. Член академічної ради магістерської програми UCU Business School, викладач курсу «Маркетинг» в UCU Business School. Випускник KEMBA LvBS.
Юлія Князик
маркетинг-директор франчайзингової мережі пекарен Lviv Croissants
Тема виступу: «Як вийти на іноземний ринок з українським брендом і завоювати прихильність місцевих споживачів. Досвід Lviv Croissants». Розвиває мережу з 2019 року в Україні та за її межами. Сьогодні Lviv Croissants є найбільшою українською мережею в своєму сегменті, яка успішно пережила період ковіду і продовжує активний розвиток. В 2022 році відкрили 11 нових пекарень в Україні та вийшли на ринок Польщі. Увагу світових медіа отримали завдяки візиту Анджеліни Джолі в один із закладів Львова.
Оксана Донець
співзасновниця компаній Gorgany і Turbat
Тема виступу: «Що би я хотіла дізнатись раніше про експорт». В 2005 році разом з чоловіком Андрієм заснувала магазин туристичного одягу та спорядження Gorgany, а 2014 році – бренд українських мандрівників Turbat. В 2021 році Turbat розпочав робити перші кроки на експортних ринках Польщі та Румунії. В 2022 році під час міжнародної виставки ISPO отримали важливу нагороду галузі за інноваційний пуховий спальник і продовжили розвиток на зовнішніх ринках.
Вадим Мельник
засновник та генеральний директор компанії Dronehub
Тема виступу: «Як я масштабував свій європейський бізнес в США». Вадим Мельник – український підприємець, учасник престижних рейтингів Forbes Польща в категорії «25 до 25» і «30 до 30», «Founder of the Year». Засновник та генеральний директор компанії Dronehub – провідного польського виробника автономних безпілотних технологій, який входить до найбільш швидкозростаючих технологічних компаній в Центральній і Східній Європі.
Інна Ярова
співвласниця мережі кав‘ярень dobro&dobro cafe
Тема виступу: «Як з найменшої кав‘ярні в Польщі побудувати три мережі та франшизу в Європі». Співвласниця мережі кав‘ярень та франшизи dobro&dobro cafe в Польщі та Чехії, мережі sushi:sushi cafe, закладів prosecco oyster bar в Польщі. Сьогодні в мережу входять 25 закладів у 8 містах, 5 – в процесі відкриття, є власний кейтеринг та бухгалтерська фірма.
Ярослав Пригара
CEO та співзасновник Remo.club, співзасновник БФ “Діти героїв”, ex-CEO компаній Sherp, Mercedes-Benz-Ukraine
Тема виступу: «Як ми створювали міжнародну команду та виводили продукт на ринок Мексики та США». В 27 років став СЕО Mercedes-Benz Ukraine. Пізніше відповідав за кластер Mercedes-Benz з 7 країн та паралельно очолював Maserati Ukraine, Ducati Ukraine та Jeep Ukraine. Після 10 років пішов з компанії та очолив Sherp, компанію-виробника унікальних всюдиходів. Пішов з компанії, щоб створити стартап Remo та дати можливість віддаленим працівникам легко та доступно користуватись професійними робочими місцями, інтегрованими в існуючу інфраструктуру. На початку 2022 року компанія закрила свій перший інвестраунд, в кінці 2022 року – другий, сумарно залучено більше $2 млн інвестицій. Команда Remo об'єднала представників HBS, WeWork, Mindspace з 6 країн. Перша локація Remo мала бути відкрита в Києві в кінці лютого 2022 року, але цього не сталось через початок війни. Компанія змогла перегрупуватися і відкрила наступну локацію в Мексиці. І після її успішного запуску виходить на ринок США.
Кирило Лазарєв
засновник та CEO Lazarev.Agency
Тема виступу «Від маленької локальної компанії до ТОП-40 кращих дизайн-агенцій світу. Що Lazarev.Agency дізналась про великих міжнародних клієнтів». Кирило заснував власну компанію в 2015 році, має понад 8 років досвіду в UI/UX дизайні та ІТ-бізнесі. Починав кар'єру UI/UX дизайнером і з одного MacBook, зараз в Lazarev.Agency працює 60+ людей. Агенція входить в ТОП-40 кращих дизайн-агенцій світу. Lazarev.Agency має понад 90 нагород у сфері дизайну, серед яких The Webby Award, Red Dot, The Drum Award. Більш того, це єдина компанія з України, яка отримала The Webby Award у 2022 році разом з Netflix, Google та Spotify. Кирило Лазарєв входить в журі The FWA, The Webby award, The Shorty award.
Павло Даніман
маркетинг-директор “Нової пошти“
Тема виступу: «Як “Нова пошта“ вийшла на польський ринок». Прийшов у “Нову пошту” наприкінці березня 2022 року. Відповідає в компанії за продуктовий маркетинг, розвиток цифрових точок контакту з клієнтами, дослідження ринку, тарифи тощо. До роботи в “Новій пошті“ Павло Даніман понад 15 років працював на різних управлінських позиціях у мобільного оператора “Київстар”, у тому числі як директор з маркетингу. Відповідав за бренд "Київстар", розвиток нових продуктів і управління портфелем існуючих, розвивав різні комерційні напрямки бізнесу.
Наталія Яроменко
засновниця та CEO Beauty Tech Corp., власниця брендів LAMEL MAKEUP & LN Pro
Тема виступу: «Чому ніхто не сказав мені про це раніше: прощання з меншовартістю. Досвід косметичного бренду LAMEL з виходу на ринки Європи, MENA та США». Українська підприємниця, засновниця та CEO американської компанії Beauty Tech Corp., власниця косметичних брендів LAMEL MAKEUP & LN Pro, член борда CEO Club Ukraine, амбасадор стоїцизму. Дванадцять років тому Наталія створила б’юті бренд LAMEL, який стрімко став популярним та увійшов на полиці найбільшої мережі EVA. Сьогодні косметика LAMEL представлена у близько 20 країнах: ідею мейкапу як способу відчути впевненість у собі для самореалізації та здійснення мрій розділили люди по всьому світу. У 2022 році бренду вдалося не тільки вистояти та закріпити свої позиції в Україні (LAMEL став «Проривом року» в міжнародної бізнес-премії «Бренд року»), але й масштабуватися. У Польщі та Америці вже працюють власні склади, а команда сфокусована на розширенні присутності брендів в країнах Близького Сходу, Європи та в США. «Мені потрібен журавель, бо я просто не розумію, що робити з синицею» — каже Наталя.
Андрій Мітченко
CEO компанії з виробництва та продажу фільтрів для води Ecosoft
Василь Росада
керівник бізнес-розвитку сервісу пошуку нерухомості Korter
Тема виступу: «Від 0 до 1 на іноземних ринках. Що обов’язково робити і чого не варто в сфері prop-tech». Василь Росада – керівник бізнес-розвитку сервісу пошуку нерухомості Korter (бренд ЛУН в в Грузії, Казахстані і Азербайджані). Будує команди, вивчає ринки,тестує і запускає різні бізнес-моделі, ділиться досвідом і переносить його на інші ринки. Korter – це сайт і мобільний додаток в prop-tech-сфері. Основний фокус – зручний підбір житла за допомогою технологій, який поєднує покупців, продавців і посередників в сфері нерухомості.
Лора Поліщук
керівниця офісу розвитку Nazovni
Більше 15 років очолює команди і реалізує трансформаційні проекти в лідируючих українських компаніях, в тому числі в ГК “Фокстрот”, “АрселорМиттал Кривий Ріг”, “Спортмайстер”, “Метінвест”. Має 20 років досвіду на управлінських позиціях в корпоративному секторі, крім того займалась стратегічним консалтингом і розвитком лідерства в компаніях клієнтів. У 2022 році доєдналась до команди Nazovni, де керує ІТ-розробкою, комунікаційним напрямком, вдосконаленням процесів і розвитком команд, залучених в реалізацію проекту. Продовжує практику лідерського консалтингу і коучингу.
Ярослав Романчук
адвокат, керуючий партнер юридичної групи EUCON
Адвокат, керуючий партнер юридичної групи EUCON (офіси у Києві та Варшаві), президент Асоціації українського бізнесу в Польщі. Ярослав Романчук консультує клієнтів щодо найскладніших питань у сфері корпоративного, податкового, митного права, трансфертного ціноутворення, комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності, податкового планування з використанням нематеріальних активів, реструктуризації бізнесу, а також щодо захисту активів. Ярослав представляє інтереси як національних, так і міжнародних корпорацій у найбільш складних податкових та митних спорах. Рекомендований авторитетними юридичними директоріями Chambers & Partners, Legal 500, Best Lawyers, Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients як провідний вітчизняний експерт в галузі податкового права. Ярослав Романчук є переможцем в номінаціях «Кращий юрист з податкового консультування» «Юридичної премії» 2019 року, «Кращий юрист з податкових спорів» за результатами «Юридичної премії – 2017» та «Кращий юрист з оподаткування» за результатами «Юридичної премії - 2015».

Список наших спікерів поповнюється щодня. Всього ви почуєте 15 історій досягнень, викликів та помилок українських компаній на світових ринках.

КОМУ БУДЕ ЦІКАВА УЧАСТЬ У ПОДІЇ

Активним командам розвитку українських компаній, які шукають нові можливості для розвитку бізнесу, роблять перші кроки з виходу на зовнішні ринки, або вже деякий час працюють за межами України і хочуть систематизувати власний досвід, отримати поради експертів з міжнародних досліджень, просування та управління командами.

ФОРМАТ ПОДІЇ

Подія проходить 1 березня 2023 року, початок – о 10:00 за Києвом


Формат – трансляція на закритій онлайн-платформі з можливістю задати питання через чат учасників та спікерів. Ми також робимо відеозапис всіх виступів, щоб ви змогли повернутись до потрібних вам презентацій.

Вартість квитків
“Вигідна покупка” з 4 по 17 лютого 2023 року –
3300 грн.*

“Регулярна ціна” з 18 лютого по 1 березня 2023 року  – 3650 грн.

Спеціальна пропозиція для команд від 3 людей – 2700 грн. за один квиток протягом всієї реєстрації.

*Ціни вказано без ПДВ.

В вартість квитка входить: доступ до онлайн-трансляції, pdf-презентації спікерів, чат для спілкування та питань спікерам, електронний сертифікат учасника, а також доступ до відеозапису всіх виступів (до 1 червня 2023 року). 


Увага!

При неможливості проведення онлайн-події в зазначений час через форс-мажорні обставини, повʼязані з війною в Україні (блекаут тощо), вона буде перенесена на найближчий можливий час. Про нові дати учасників буде попереджено окремо.

Організатор має право змінювати спікерів події за потреби.

Днів
double
Годин
double
Хвилин
double
Секунд
КОНТАКТИ

Керівниця відділу по роботі з клієнтами

Ольга Кузяєва

+38 (091) 356-90-95

[email protected]

Менеджерка по роботі з клієнтами

ІННА ГОРБАТЮК

+38 (091) 325-33-32

[email protected]

Менеджерка по роботі з клієнтами

МАРГАРИТА ОЛІЙНИЧЕНКО

+38 (067) 197-75-49

[email protected]

Менеджерка по роботі з клієнтами

Мирослава Сілкіна

+38 (091) 356-00-41

[email protected]

Менеджерка по роботі з клієнтами

Ольга Карпущенкова

+38 (091) 356-00-40

[email protected]

Спонсорство та реклама на події

Тетяна Алєксандрова

+38 (097) 378-52-83

[email protected]

img